Strømøy Racing film tar av på nettet

Hilsen fra Strømøy Racing
Det er travle dager for Strømøy Racing. Vi har vært tilstede på 4 løp i den nye elektriske serien E1 der Marit er coach for Team Brazil. F2 gjengen har kjørt 4 løp til nå i år og førstkommende helg er vi på plass i San Nazzaro for å bistå Tobias Munthe-Kaas.
Neste F1 løp er i Shanghai i månedsskiftet september-oktober. Vi er godt forberedt etter en ukes testing i Italia før shipping til Kina. I påvente av avreise er det full fart i verkstedet der Andrea forbereder nye deler.
For et par måneder siden hadde vi besøk av et tysk filmteam som filmet i 3 dager for Mercury Racing USA. Resultatet kan dere se en smakebit av her, i form av en video-teaser.

Årets siste VM runde går i Sharjah 6-8 desember.

Benedicte Drange vant sesongens siste VM-runde i Olbia. Foto: UIM Aquabike World Championship.
Marit Strømøy kjørte inn til femteplass i sprintløpet under VM-runden i F1 i Shanghai. Nå venter hovedløpet på den krevende banen.
Benedicte Drange tok 4. plass sammenlagt i Aquabike-VM i Shanghai. Den norske europamesteren avsluttet helgen med andreplass i siste moto.
Skroll til toppen