Møt GoBraap på Motorsportkonferansen 13.–15. november. Besøk standen og snakk om funksjoner, klubbens behov og videre utvikling.

Møt GoBraap på Motorsportkonferansen

GoBraap kommer til Motorsportkonferansen 13.–15. november. På standen i mingleområdet kan klubbene stille spørsmål om løsningen, diskutere funksjoner og gi innspill til videre utvikling.

GoBraap har nylig gjennomført en klubbkveld med NMF-klubber. På Motorsportkonferansen blir det anledning til å fortsette (evt starte) dialogen og møte GoBraap ansikt til ansikt.

Både klubber som allerede bruker plattformen, og klubber som ønsker å vite mer, kan besøke standen. Her kan dere snakke om behov i klubbhverdagen, få svar på spørsmål og diskutere hvilke funksjoner dere ønsker fremover.

Digitale verktøy for klubbhverdagen

Norges Motorsportforbund samarbeider med GoBraap om digitale løsninger for motorsporten. Plattformen samler blant annet medlemsadministrasjon, aktivitetsbooking, betaling og digital innsjekk. Integrasjonen med Min idrett gjør det mulig å håndtere medlemsadministrasjon og medlemsbetaling direkte i GoBraap.

Ved utgangen av 2025 var rundt 30 NMF-klubber aktive i løsningen, med om lag 5 000 aktive brukere i Norge. Erfaringer og innspill fra klubbene er en viktig del av arbeidet med å utvikle plattformen videre.

En møteplass for dialog

Mingleområdet på Motorsportkonferansen gir deltakerne mulighet til å møte utstillere og samarbeidspartnere mellom programpostene. GoBraap vil være til stede med stand og deltar også på Motorsportgallaen.

Motorsportkonferansen arrangeres på Quality Airport Hotel Gardermoen 13.–15. november 2026.

Les mer om programmet for Motorsportkonferansen.

De første grenmøtedokumentene til MSK 2026 er publisert. Se dokumentene og følg med på nye publiseringer frem mot Motorsportkonferansen.
Kjøretøybevis NMF
ko fikk oppfylt motorsportdrømmen gjennom Make-A-Wish Norge og NMF. Med ATV og Exoquad ble det en dag fylt med kjøreglede og mestring.
Skroll til toppen