Utvalg og komiteer

Norges Motorsportforbund har ulike utvalg med særlig fokus på enkelte områder. Noen av disse utvalgene er valgt på Forbundstinget etter NMFs lov, mens fagutvalgene utpekes av Forbundsstyret.

Tingvalgte utvalg:

Kontrollutvalget      
Leder Heidi E. Næss heidinaess@altiboxmail.no 95001092
Medlem Ståle Bjørdal sb@gfas.no 90622622
Medlem Roald Stenvik roald.stenvik@gmail.com 45002243
Vara Tore Lassesen tlomega@gmail.com 959 48 794
Vara Marianne Lundevold marianne.lundevold@gmail.com 45235898
Lovutvalget      
Leder Trygve Johnsrud trygvejohnsrud@hotmail.com 924 28 159
Medlem Helge Lilleeidet helge.lilleeidet@gmail.com 957 00 978
Medlem Gro Colseth gro@colseth.com 906 63 499
Vara Erik Coldevin eacolde@online.no 915 47 296
Vara Kjersti Gudheim Pedersen roy-p2@online.no 986 14 747
Appellutvalget      
Leder Tor Linnerud tor.linnerud@gmail.com 41531629
Vara Harald Paulsen harald@lieblikk.no 97558996
Medlem Båt Roger Einhaug roger@ngpoffshore.com 970 85 673
Medlem MC Svein Nilsen    
Medlem RSM Lars Tommy Berntsen lars.tommy@bmrk.net 958 76 604
Medlem SS Ragna Anita Hansen ragnaanita.hansen@gmail.com 986 92 034
Vara Båt Vidar Knutsen vidar@knutsenmaskin.no 900 80 470
Sanksjonsutvalget      
Leder Kjetil Bredesen kbredes@online.no 91156472
Medlem Båt Harald Halvorsen h-halvo@online.no 91163811
Medlem MC Sverre Grytnes sg@eiko.no 901 53 070
Medlem RSM      
Medlem SS Ann Lund ann.lund@nmknordreisa.no 932 38 341
Vara SS Erlend Mjøen Berg e-m-berg@hotmail.com 974 18 670
Vara Båt Kristoffer Gulbrandsen kristoffer@gulsten.no 99372702
Valgkomitéen      
Leder Svei Elgvin svein@elgvin.org 48 11 45 55
Medlem MC Tina Martinsen martinsen-tina@hotmail.com 97 71 10 59
Medlem SS Stig Hagadokken stig.hagadokken@pon.com 90 95 50 50
Medlem RSM Elise Aslaksen etla27@gmail.com 91 34 15 02
Medlem Båt Marit Strømøy marit@starsonwater.com 90 60 59 14
Vara MC Harald Tufthaug tufthaug@gmail.com 40 00 30 47
Vara SS May Helen Amundsen mhba1@hotmail.com 97 11 86 79
Vara RSM Helge Olsen h-o2@hotmail.com 91 35 88 42
Vara Båt Siri Hagane siri.hagane@songembf.com 47 64 43 74
Valgkomité MC      
Leder Bodil Larsen    
Medlem Asbjørn Sletholt    
Medlem Tommy Pedersen    
       
Valgkomité BS      
Leder Ivar Schjetlein ivar@biltransport.no  957 56 810
Medlem Hilde Slåttedalen hisl1705@nome.kommune.no 404 07 209
Medlem Åsmund Næss asmundnaess@gmail.com 469 82 599
Valgkomité SS      
Leder Arne Kvello  kvellokvello@gmail.com  91171201
Medlem May Helen Amundsen mhba1@hotmail.com 971 18 679
Medlem Stig Hagadokken stig.hagadokken@pon-cat.com 908 69 911
Valgkomité RSM      
Leder Frode Iversen    
Medlem      
Medlem      

 

Fagutvalg:

Utvalg

Leder

Fagside

Medisinsk utvalg Erik Myrberget Klikk her
Utvalg for anlegg, miljø og teknologi Knut Iver Skøien Klikk her

Vara 

Vi fortsetter julekalenderen vår med et spørsmål fra @teamlinesofie 🤙🏼 Vet du svaret? Send det på DM til oss på Instagram (nmfsport) og bli med i trekningen av en gave med mening. 🌲 De første vinnerne blir annonsert på søndag!

Vi fortsetter julekalenderen vår med et spørsmål fra @teamlinesofie 🤙🏼 Vet du svaret? Send det på DM til oss på Instagram (nmfsport) og bli med i trekningen av en gave med mening. 🌲 De første vinnerne blir annonsert på søndag! ...

45 2
I dagens julekalender møter vi vår toppidrettssjef @mariusdammyr som lurer på hvilken øvelse det er han viser her? Send svaret ditt på DM til oss på instagram (nmfsport) no og bli med i trekningen av en julegave som virkelig betyr noe. ❤

I dagens julekalender møter vi vår toppidrettssjef @mariusdammyr som lurer på hvilken øvelse det er han viser her? Send svaret ditt på DM til oss på instagram (nmfsport) no og bli med i trekningen av en julegave som virkelig betyr noe. ❤ ...

45 2
Noen klipp fra dagens trening på @olympiatoppen med vår toppidrettssjef @mariusdammyr 👌 Herlig gjeng med dedikerte utøvere!

Noen klipp fra dagens trening på @olympiatoppen med vår toppidrettssjef @mariusdammyr 👌 Herlig gjeng med dedikerte utøvere! ...

102 0
6. desember og julekalender! Følg julekalenderen vår på Instagram og vinn en premie med mening. 🌲 Hva er svaret på spørsmålet som @trial.linea @trialteambarikmo stiller her? Send svarer ditt på DM til oss på Instagram (nmfsport). God adventstid 🙃

6. desember og julekalender! Følg julekalenderen vår på Instagram og vinn en premie med mening. 🌲 Hva er svaret på spørsmålet som @trial.linea @trialteambarikmo stiller her? Send svarer ditt på DM til oss på Instagram (nmfsport). God adventstid 🙃 ...

64 1
Vi en inne i årets siste måned og toppidrettssjef @mariusdammyr har tatt et lite tilbakeblikk og oppsummert året som har gått. Les hele saken på nmfsport.no (link i bio)

Vi en inne i årets siste måned og toppidrettssjef @mariusdammyr har tatt et lite tilbakeblikk og oppsummert året som har gått. Les hele saken på nmfsport.no (link i bio) ...

73 0
Merry Christmas! Følg julekalenderen vår på Instagram og vinn en premie med mening. 🌿 Hva er svaret på spørsmålet som @ole.ks.61 stiller her? Send svaret ditt på DM til oss på Instagram (nmfsport). 🤟

Merry Christmas! Følg julekalenderen vår på Instagram og vinn en premie med mening. 🌿 Hva er svaret på spørsmålet som @ole.ks.61 stiller her? Send svaret ditt på DM til oss på Instagram (nmfsport). 🤟 ...

51 0
Du grønne glitrende..Aquabike god dag!Følg julekalenderen vår på Instagram og vinn en premie med mening. 🌿 Hva er svaret på spørsmålet som @105benedicte stiller her? Send svaret ditt på DM til oss på Instagram (nmfsport). 🌊

Du grønne glitrende..Aquabike god dag!Følg julekalenderen vår på Instagram og vinn en premie med mening. 🌿 Hva er svaret på spørsmålet som @105benedicte stiller her? Send svaret ditt på DM til oss på Instagram (nmfsport). 🌊 ...

48 0
Den nybakte verdensmesteren @sondregh har signert for GASGAS Factory Team for 2023 og 2024 sesongen. Les hele saken på nmfsport.no (link i bio)

Den nybakte verdensmesteren @sondregh har signert for GASGAS Factory Team for 2023 og 2024 sesongen. Les hele saken på nmfsport.no (link i bio) ...

50 0
Ho ho ho! Følg julekalenderen vår på Instagram og vinn en premie med mening. 🌿 Hva er svaret på spørsmålet som @team_bjoraa_trial / @sander_bjoraa stiller her? Send svaret ditt på DM til oss på Instagram (nmfsport). 🤟

Ho ho ho! Følg julekalenderen vår på Instagram og vinn en premie med mening. 🌿 Hva er svaret på spørsmålet som @team_bjoraa_trial / @sander_bjoraa stiller her? Send svaret ditt på DM til oss på Instagram (nmfsport). 🤟 ...

72 2