Utvalg og komiteer

Norges Motorsportforbund har ulike utvalg med særlig fokus på enkelte områder. Noen av disse utvalgene er valgt på Forbundstinget etter NMFs lov, mens fagutvalgene utpekes av Forbundsstyret.

Tingvalgte utvalg:

Kontrollutvalget   
LederHeidi E. Næssheidi@nmk.no95001092
MedlemStåle Bjørdalsb@gfas.no90622622
MedlemRoald Stenvikroald.stenvik@gmail.com45002243
VaraTore Lassesentlomega@gmail.com959 48 794
VaraMarianne Lundevoldmarianne.lundevold@gmail.com45235898
Lovutvalget   
LederTrygve Johnsrudtrygvejohnsrud@hotmail.com924 28 159
MedlemHelge Lilleeidet  
MedlemGro Colsethgro@colseth.com906 63 499
VaraErik Coldevineacolde@online.no915 47 296
VaraKjersti Gudheim Pedersenroy-p2@online.no986 14 747
Appellutvalget   
LederTor Linnerudtor.linnerud@gmail.com41531629
VaraHarald Paulsenharald@lieblikk.no97558996
Medlem BåtRoger Einhaugroger@ngpoffshore.com970 85 673
Medlem MCSvein Nilsen  
Medlem RSMLars Tommy Berntsenlars.tommy@bmrk.net958 76 604
Medlem SSRagna Anita Hansenragnaanita.hansen@gmail.com986 92 034
Sanksjonsutvalget   
LederKjetil Bredesenkbredes@online.no91156472
Medlem BåtHarald Halvorsenh-halvo@online.no91163811
Medlem MCSverre Grytnessg@eiko.no901 53 070
Medlem RSM   
Medlem SSAnn Lundann.lund@nmknordreisa.no932 38 341
VaraErlend Mjøen Berge-m-berg@hotmail.com974 18 670
VaraKristoffer Gulbrandsenkristoffer@gulsten.no99372702
Valgkomitéen   
LederSvei Elgvinsvein@elgvin.org48 11 45 55
Medlem MCTina Martinsenmartinsen-tina@hotmail.com97 71 10 59
Medlem SSStig Hagadokkenstig.hagadokken@pon.com90 95 50 50
Medlem RSMElise Aslaksenetla27@gmail.com91 34 15 02
Medlem BåtMarit Strømøymarit@starsonwater.com90 60 59 14
Vara MCHarald Tufthaugtufthaug@gmail.com40 00 30 47
Vara SSMay Helen Amundsenmhba1@hotmail.com97 11 86 79
Medlem RSMHelge Olsenh-o2@hotmail.com91 35 88 42
Medlem BåtSiri Haganesiri.hagane@songembf.com47 64 43 74
Valgkomité MC  
    
MedlemJan Arne Larsenjan.arne@mekkbil.no915 37 581
MedlemTanya Moitanyathe87@gmail.com979 68 881
VaraSolveig Grodåssolveig.grodaas@gmail.com980 97 776
    
Valgkomité BS   
LederIvar Schjetleinivar@biltransport.no 957 56 810
MedlemHilde Slåttedalenhisl1705@nome.kommune.no404 07 209
MedlemÅsmund Næssasmundnaess@gmail.com469 82 599
Valgkomité SS   
LederOlav Hovetolahovet@online.no909 55 050
MedlemMay Helen Amundsenmhba1@hotmail.com971 18 679
MedlemStig Hagadokkenstig.hagadokken@pon-cat.com908 69 911
Valgkomité RSM   
LederRobin Houmbrobin.houmb@gmail.com924 54 641
MedlemJonas Ramsrudjonas.ramsrud@gmail.com924 53 745
MedlemAsbjørn Valsøasbjorn@valso.net474 44 829

 

Fagutvalg:

Utvalg

Leder

Fagside

Medisinsk utvalgDag Egil NilssenKlikk her
Utvalg for anlegg, miljø og teknologiKnut Iver SkøienKlikk her
Fagutvalg for utdanning og integrering Klikk Her
UngdomsutvalgElise HoltanKlikk Her
BarneidrettsutvalgPer Christian BjærlinKlikk her
Digitaliseringsutvalg Klikk her
Arrangementsutvalg Klikk her
Åpenhetsutvalget Klikk her
Konsulent klubbstøtte
Konsulent klubbstøtte
This error message is only visible to WordPress admins

Error: No connected account.

Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.