Forbundsstyret og seksjonsstyrene

Forbundsstyret

Verv Navn Klubb Telefon Epost
President Emilie Westbye Trøgstad KFUK/KFUM Trial 48005173
1.Visepresident MC Elin Frager OMS trial-klubb 97979227 elinkamifra@gmail.com
Vara 1. visepresident MC Roar Karlskås NMK Notodden 90977878 roar@notoddenbil.no
Visepresident MX Helge Stangebye-Nielsen Jotunheimen MX-klubb 90687126 helge.stangebye-nielsen@hapro.no
Vara Visepresident MX Raymond Imerslund Borg Motorsykkelklubb 90777876 raymond.imerslund@hafslundeco.no
Visepresident Snøscooter Johan Mathis Gaup Kautokeino Motorklubb 9104815 cpmproffen@gmail.com
Vara Visepresident Snøscooter Bente Kirkhus MK Trondhjem Racing Klubb 97597760 bentekirkhus@hotmail.com
Visepresident Båtsport Per Christian Skoglund Outboardklubben 90885087 per.christian@pcsdata.no
Vara visepresident Båtsport Carina Bruvik Drange Hjellestad Jet Ski Klubb 90015882 carina@dinvest.no
Visepresident RSM Glenn Løvdal Agder Modellbilklubb 48324570 glenn@oslofiner.no
Vara visepresident RSM Jonny Antonsen Agder Modellbilklubb 90805084 Jonny@jainvest.no
Ungdomsrepresentant Silje Moen Knutsen Tvedestrand Racingklubb 95469759 silje.moen.knutsen@outlook.com
Vara ungdomsrepresentant Mette Fidje Kristiansand Trialklubb 98845391 mettefidje006@gmail.com
Seksjonsstyreleder MC Hannah Arnegard Solør Motorsykkelklubb 90549109 hm_arnegard@hotmail.com
Seksjonsstyreleder Båt Mette Moen Knutsen Tvedestrand Racin Klubb 91698204 mmk@offrace.com
Seksjonsstyreleder Snøscooter Erling Hjelmeng Valdres Motorsportklubb 91321956 erlingjh@uio.no
Seksjonsstyreleder RSM Hans Nikolaisen Grenland Modellbilklubb 48253649
hanikol@online.no

Seksjonsstyret Motorsykkel

Verv Navn Klubb Telefon Epost
Seksjonsstyreleder MC Hannah Arnegard Solør Motorsykkelklubb  99495420 hm_arnegard@hotmail.com
Nestleder Cato Ove Karlsen Osloungdommens Motorsenter Trialklubb 90549109 cato@senatet.com
Grenleder Motocross Geir Øyen Enebakk Motorsportklubb 93219960 mx@mc.nmfsport.no
Vara Motocross  Pål Johansen  NMK Gardermoen    mxvara@mc.nmfsport.no
Grenleder Trial Per Aksel Nilsen Riska Motorsykkelklubb 98209232 trial@mc.nmfsport.no
Vara Trial Per Arne Nyskog Skiptvet Motorsykkelklubb  91540550 trialvara@mc.nmfsport.no
Grenleder Roadracing Marius Naume Solør Motorsykkelklubb  46706507 roadracing@mc.nmfsport.no
Vara Roadracing Kristian Salö ACM og Stavanger  46951072 roadracingvara@mc.nmfsport.no
Grenleder Enduro Giancarlo Ilidi NMK Aurskog-Høland 90157085 enduro@mc.nmfsport.no
Vara Enduro Ingvil Erlandsen Jevnaker Motorklubb  97779803 endurovara@mc.nmfsport.no
Grenleder Dragbike Lin Amundsen Romerike Dragbike Klubb 91771885 dragbike@mc.nmfsport.no
 Vara Dragbike Jens Petter Pettersen Romerike Dragbike Klubb 40408105 dragbikevara@mc.nmfsport.no
Grenleder Quad Tone G. Holmen Jevnaker Motorklubb 95704426 quad@mc.nmfsport.no
Vara Quad Tore-Michal Fjelle Sykkulven Motocross Klubb 97532215 quadvara@mc.nmfsport.no
Grenleder Track Racing Frank Jensen Grenland Speedway og Motorsykkelklubb  90409115 frank.jensen@gmail.com
Vara Maciej Mankowski Elgane Motorsykkelklubb  96849152 vreidsogndal@gmail.com
Styremedlem under 26 år Huldeborg Barkved Vaulali Trial Klubb  91590100 huldeborg.barkved@gmail.com
Vara Styremedlem under 26 år Emilie Teppedalen Lunner Motorsport   emilieumulige@gmail.com

Seksjonsstyret Snøscooter

Verv Navn Klubb Telefon Epost
 Seksjonsstyreleder  Erling Hjelmeng Valdres Motorsportklubb 91321956 erlingjh@uio.no
 Nestleder Monica Eilertsen Nordreisa MK 91763338 monica.eilertsen@live.no
Grenleder Snowcross Dan Vidar Rasmus Karasjok Motorklubb 91145877 dv-rasmu@online.no
 Vara Camilla Torgersen NMK Oppdal 47948717 Camilla.torgersen@hotmail.com
Grenleder Snowdrag Bjørnar Mikalsen Kirkenes Motorklubb 90720767 bmikal9900@gmail.com
Grenansvarlig Snøfor Kristine Bjørnø Alta MK 90685517 kristin.bjorno@gmail.com
Vara Grenansvarlig Snøfor Aleksander Nordgaard Kirkenes Motorklubb 91804833 polargaard@gmail.com
Styremedlem under 26 år Rikke Wangensteen Valdres Motorsportklubb 91856632 rikkewan@gmail.com
Vara Styremedlem under 26 år Ingebrigt Hoelsæter NMK Oppdal 47392357 inge.hoel@gmail.com
         

Seksjonsstyret Båtsport

Verv Navn Klubb Telefon Epost
Seksjonsstyreleder Båt Mette Moen Knutsen Tvedestrand Racing Klubb 91698204 mmk@offrace.com
 Nestleder Marit Strømøy  Outboardklubben 90605914  marit@starsonwater.com
Grenleder Aquabike Lars Magne Drange Hjellestad Jet Ski Klubb 46800088 lars.magne@dinvest.no
 Vara Aquabike Dan Skjoldal Hjellestad Jet Ski Klubb 93231973 dan@skjoldal.com
Grenansvarlig Circuit Jarle Hagane Songe Motorbåtforening 99151087 jarlehagane@gmail.com
 Vara Circuit Roy Uberg-Sandvik Båtsportklubben Sør 91529013 roy.sandvik@rsabil.no
Grenleder Offshore Nicolay Rylander Tvedestrand Racing Klubb 97002288  nicolayrylander@gmail.com
 Vara Offshore Günter Hirschel-Haag Tvedestrand Racing Klubb 99256443 gunther.bjorn.hirschel-haag@agderfk.no
Styremedlem under 26 år Elise Hagane Sogne Motorbåtforening 91990447 elisehagane02@gmail.com
Styremedlem under 26 år vara Daniel Svae Andersen Hjellestad Jet Ski klubb 984 07 795 Daniel.Svae.Andersen@aviator.eu

 

Seksjonsstyret Radiostyrt Motorsport

Verv Navn Klubb Telefon Epost
Leder Hans Nikolaisen  Grenland Modellbilklubb 48253649 hanikol@online.no
Nestleder Elise Therese Lauvli Aslaksen  Agder Modellbilklubb 91341502 etla27@gmail.com
Grenansvarlig Fuel Onroad Henning Stavnhaugen  GTL RC Klubb 48197197 henning.stavnhaugen@hotmail.com
Grenansvarlig 1:8 Offroad Erik Fink  Grenland Modellbilklubb 91371222 erik@fink.as
Grenansvarlig 1:10 Offroad Anna Søgnesand  Bergen og Omegn Modellbilklubb 91757044 annasognesand@gmail.com
Styremedlem under 26 år Bastian Andreassen  Agder Modellbilklubb 99098724 bas1en@hotmail.com
Grenansvarlig Elektro Onroad Ikke valgt      
Vara Elektro onroad Ikke valgt      
Vara Grenansvarlig Fuel Onroad Ikke valgt      
Vara grenansvarlig 1:8 Offroad Arnt Egil Guldbrandsen  Agder Modellbilklubb 95004508 arnt.egil@hotmail.com
Vara Grenansvarlig 1:10 Roger Berntsen  Spydeberg Motorklubb 4177722 rbernt2@online.no
Vara Styremedlem under 26 år Vincent Rüger Grenland Modellbilklubb 95779216 christian.ruger@yahoo.com
Vi fortsetter julekalenderen vår med et spørsmål fra @teamlinesofie 🤙🏼 Vet du svaret? Send det på DM til oss på Instagram (nmfsport) og bli med i trekningen av en gave med mening. 🌲 De første vinnerne blir annonsert på søndag!

Vi fortsetter julekalenderen vår med et spørsmål fra @teamlinesofie 🤙🏼 Vet du svaret? Send det på DM til oss på Instagram (nmfsport) og bli med i trekningen av en gave med mening. 🌲 De første vinnerne blir annonsert på søndag! ...

45 2
I dagens julekalender møter vi vår toppidrettssjef @mariusdammyr som lurer på hvilken øvelse det er han viser her? Send svaret ditt på DM til oss på instagram (nmfsport) no og bli med i trekningen av en julegave som virkelig betyr noe. ❤

I dagens julekalender møter vi vår toppidrettssjef @mariusdammyr som lurer på hvilken øvelse det er han viser her? Send svaret ditt på DM til oss på instagram (nmfsport) no og bli med i trekningen av en julegave som virkelig betyr noe. ❤ ...

45 2
Noen klipp fra dagens trening på @olympiatoppen med vår toppidrettssjef @mariusdammyr 👌 Herlig gjeng med dedikerte utøvere!

Noen klipp fra dagens trening på @olympiatoppen med vår toppidrettssjef @mariusdammyr 👌 Herlig gjeng med dedikerte utøvere! ...

102 0
6. desember og julekalender! Følg julekalenderen vår på Instagram og vinn en premie med mening. 🌲 Hva er svaret på spørsmålet som @trial.linea @trialteambarikmo stiller her? Send svarer ditt på DM til oss på Instagram (nmfsport). God adventstid 🙃

6. desember og julekalender! Følg julekalenderen vår på Instagram og vinn en premie med mening. 🌲 Hva er svaret på spørsmålet som @trial.linea @trialteambarikmo stiller her? Send svarer ditt på DM til oss på Instagram (nmfsport). God adventstid 🙃 ...

64 1
Vi en inne i årets siste måned og toppidrettssjef @mariusdammyr har tatt et lite tilbakeblikk og oppsummert året som har gått. Les hele saken på nmfsport.no (link i bio)

Vi en inne i årets siste måned og toppidrettssjef @mariusdammyr har tatt et lite tilbakeblikk og oppsummert året som har gått. Les hele saken på nmfsport.no (link i bio) ...

73 0
Merry Christmas! Følg julekalenderen vår på Instagram og vinn en premie med mening. 🌿 Hva er svaret på spørsmålet som @ole.ks.61 stiller her? Send svaret ditt på DM til oss på Instagram (nmfsport). 🤟

Merry Christmas! Følg julekalenderen vår på Instagram og vinn en premie med mening. 🌿 Hva er svaret på spørsmålet som @ole.ks.61 stiller her? Send svaret ditt på DM til oss på Instagram (nmfsport). 🤟 ...

51 0
Du grønne glitrende..Aquabike god dag!Følg julekalenderen vår på Instagram og vinn en premie med mening. 🌿 Hva er svaret på spørsmålet som @105benedicte stiller her? Send svaret ditt på DM til oss på Instagram (nmfsport). 🌊

Du grønne glitrende..Aquabike god dag!Følg julekalenderen vår på Instagram og vinn en premie med mening. 🌿 Hva er svaret på spørsmålet som @105benedicte stiller her? Send svaret ditt på DM til oss på Instagram (nmfsport). 🌊 ...

48 0
Den nybakte verdensmesteren @sondregh har signert for GASGAS Factory Team for 2023 og 2024 sesongen. Les hele saken på nmfsport.no (link i bio)

Den nybakte verdensmesteren @sondregh har signert for GASGAS Factory Team for 2023 og 2024 sesongen. Les hele saken på nmfsport.no (link i bio) ...

50 0
Ho ho ho! Følg julekalenderen vår på Instagram og vinn en premie med mening. 🌿 Hva er svaret på spørsmålet som @team_bjoraa_trial / @sander_bjoraa stiller her? Send svaret ditt på DM til oss på Instagram (nmfsport). 🤟

Ho ho ho! Følg julekalenderen vår på Instagram og vinn en premie med mening. 🌿 Hva er svaret på spørsmålet som @team_bjoraa_trial / @sander_bjoraa stiller her? Send svaret ditt på DM til oss på Instagram (nmfsport). 🤟 ...

72 2