JUL 2020: NMF-presidenten satser på jule-økt på sykkelen

Håper på litt motorsport - også i julen!

NMF-president Emilie Westbye (bildet) håper på at det blir noe motorsport-aktivitet også i forbindelse med jul og nyttår.

-Det håper jeg virkelig. Det er ofte noen mindre arrangementer i forbindelse med jul og nyttår. Hvis ikke så blir det nok en tur på trening i alle fall. Mulig jeg til og med får til en økt på sykkelen selv. Det hadde vært fint, sier NMF-presidenten.

Slik er den perfekte julen for henne.

-Min perfekte jul er sammen med familien. God mat, gode samtaler og ro til å være til stede, svarer Emilie Westbye.

Og tradisjonene skal ivaretas denne julen.

-Juletreet pynter vi sammen på lille julaften. En tradisjon der jeg koser meg like mye hvert år når gamle kuler med hver sin historie tas frem. Kanskje ikke så overraskende, så samler jeg på julekuler. Hvert år kjøper jeg en ny med sin egen historie, sier Westbye.

Foto: NMF.